چرا باید از مجنتو برای فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنیم؟

علت استفاده از مجنتو برای ایجاد فروشگاه اینترنتی

شاید این سوال در ذهن شما بوجود آمده است که مگر مجنتو چه امکاناتی در اختیار ما میگذارد که ما باید از این فروشگاه ساز استفاده نماییم اگر به دنبال جواب این سوال هستید پس مطالب زیر را با دقت مطالعه کنید.

1-پشتیبانی مجنتو
از آنجایی که مجنتو یک منبع متن باز است توسعه دهندگان بسیاری در سراسر دنیا درحال حاضر روی آن کار میکنند که همین امر موجب می شود تا این فروشگاه ساز روز بروز امن تر وسریع تر شود.

2-مجنتو متن باز است
اگر متخصص شما در کنارتان باشد امکان اضافه کردن کد به مجنتو باعث قدرت بخشیدن به فروشگاه اینترنتیتان با قابلیت های دلخواه و ویژگی های جدید وجود دارد حتی شما میتوانید از افزونه های برای این کار استفاده نمایید

3-ساخته شده برای فروشگاه اینترنتی
اگرچه وردپرس به عنوان یک CMS کامل در حال حاضر بشمار میرود اما بصورت اختصاصی برای فروشگاه مناسب نمی باشد به این علت که از همان ابتدا برای مدیریت مطالب پیاده سازی شده اما مجنتو از ابتدا برای فروشگاه اینترنتی ساخته شده است.

4-مناسب برای کسب و کار های کوچک و بزرگ(مقیاس پذیری بالا)
این فروشگاه ساز هم برای کسب کار های کوچک و هم بزرگ مناسب است و مسلما با بزرگ شدن فروشگاه اینترنتی شما این سیستم نابود نمی شود به این علت که دقیقا برای همین مواقع طراحی و پیاده سازی شده است.باید بدانید که بسیاری از شرکت های بزرگ که اغلب عملیات فروش پیچیداه ایی دارند از Magento استفاده میکنند.

5-عملکرد اجرایی بالا
هنگام لود صفحه ، به عنوان مثال زمان لود جی کوئری ها و سایر پارامترهای اجرایی اگر مورد بررسی قرار دهیم متوجه این می شویم که باز مجنتو برای این عملیات نیز چاره ای اندیشیده است که زمان لود را به شدت پایین می آورد که اگر در پردازش درخواست های کاربران چند میلی ثانیه تاخیر ایجاد شود ممکن است کاربران بسیاری را از دست دهید که این فروشگاه ساز با تکنیک پیشرفته کش کردن و سایر موارد بهینه سازی های دیتابیس فروشگاه اینترنتی شما را بی عیبو نقص خواهد کرد نمودار

6-انعطاف پذیری
Magento همانطور که گفته شد دارای سیستم متن بز است بنابراین یک متخصص مجنتو می تواند با ایجاد تجربیات جذاب و بسیار منحصر به فرد فروشگاه مدنظر خود را با توجه به نیاز هایش عملیات سفارشی سازی را انجام دهد.

7-طراحی شده با قوانین سئو
مجنتو سیستمی با مدیریت محتوای بسیار مناسب برای سئو است که بصورت پیش فرض بر اساس سئو طراحی و پیاده سازی شده که امکاناتی نظیر نقشه سایتxml،گوگل آنالیتیک و... را به ما میدهد.

8-چند فروشگاهی
این سیستم به شما احازه می دهد تا با یک فروشگاه خود چند فروشگاه اینترنتی با ویژگی های خاص پیاده سازی کنید.جالب است بدانید شما میتوانید تمام بخش های مربوط به موجودی ،مدیریت حساب ،رکوردهای مشتریان و امثال اینها را فقط با یک پنل ادمین طراحی و مدیریت کنید.

9-پشتیبانی از هرنوع محصولی
در این سیستم شما میتوانید هر نوع محصولی که مدنظر دارید از فایل های دانلودی تا محصولات فیزیکی و...را بفروش برسانید.

10-چند زبانه بودن فروشگاه

یکی دیگر از امکانات جذاب این فروشگاه چند زبانه کردن فروشگاه اینترنتی می باشد که این امکان را به شما می دهد که حتی فروشگاه خود را بین المللی کنید